header6

Rudeninė stovykla "Šaukštai popiet"

. Paskelbta Renginiai

Kai Bardas nušovė Smogą, „Hobito“ istorija nesibaigė. Žiedo sunaikinimu nesibaigė ir „Žiedų Valdovas“. Paskutinis Nūmenoro karalius Sauroną įveikė ir parsiplukdė namo kaip kalinį, bet ir tai nebuvo istorijos pabaiga. Kas vyko vėliau? Apie „Hobitą“ ir „Žiedų Valdovą“ žino daugelis – Penkių armijų mūšis ir Bilbo grįžimas namo bei kova dėl šaukštelių; Aragorno karūnavimas ir Grafystės išvalymas bei kelionė į Vakarus. O kaip baigėsi Nūmenorui? Kas vyko Ardoje, kai Pirmojo amžiaus pabaigoje buvo įveiktas Morgotas? Su šiomis, o gal ir kitomis, pabaigomis pažindinsimės rudeninėje stovykloje.

Kada? Spalio 9-11 dienomis, penktadienį-sekmadienį
Kur? Kulionyse, namelyje prie Molėtų astronomijos observatorijos ir apylinkėse
Kiek kainuos? Vienos nakvynės kaina - €5, dviejų - €10. Nenakvojantiems kaina €2.
Noriu dalyvauti! Prašome užpildyti registracijos anketą. Registracija reikalinga tam, kad žinotume, kiek bus nakvojančių ir ar reikia užsakyti antrą namelį. Galima atvykti ir nesiregistravus, bet tada negarantuojame nakvynės vietos.

Kas vyks? Preliminari stovyklos programa:

– Penktadienį po darbų atvykstame ir įsikuriame, o sutemus pradedame naktinį kreivo kino seansą iki kol nusibos/užmigsim.

– Šeštadienį aiškinsimės, kaip buvo pašiepiamas Morgotas po Įniršio karo ir vėliau tas pats Morgotas garbinamas Nūmenore, kovosime dėl Bilbo sidabrinių šaukštukų, paklaidžiosime po paslaptingas apylinkes, seksime sakmes prie laužo, o vakare galėsime pratęsti kino naktį.

– Sekmadienį ryte galėsite įsigyti TL atributikos aukcione.

Programa dar gali keistis. Jei norėtumėte pasiūlyti kažką padaryti, parodyti, papasakoti ar kitaip pristatyti stovyklos metu – parašykite, vietos programoje jums greičiausiai atsiras!

Lauksime jūsų Kulionyse!

Ketinimus dalyvauti išreikšti galite ir informacijos daugiau rasite forume, Facebook įvykyje ir Google+ įvykyje.

***

Detaliau apie stovyklos programą

Kreivasis kinas stovykloje

„Žiedų valdovo“ ir „Hobito“ trilogijas turbūt visi matėme tiek kartų, kad daugiau nelabai ir norime. Bet tolkinistinių filmų yra ir daugiau; ir aš turiu omeny ne animacines ekranizacijas, sukurtas aštuntojo dešimtmečio pabaigoje. Rudeninėje stovykloje pasiūlysime pasižiūrėti keletą... neįprastų Tolkino kūrybos ekranizacijų: suomių serialą „Hobitai“, patį pirmąjį bandymą animuoti „Hobitą“, taip pat keletą vėlgi mažiau žinomų fanų filmų (turėsime ir „Born of Hope“ bei „Hunt for Gollum“, kurie daugeliui turbūt irgi matyti, gal net ne kartą).

Kita kino programos dalis – netolkinistinė. Pažiūrėsime keletą naujų lietuviškų dokumentinių filmų. O smegenų supynimui gilią naktį - pirmasis tikrai internetinis filmas „Wax or the Discovery of Television Among the Bees“ ir laiko kelionių raizgalynė „Primer“.

Aukcionas

Sekmadienį pabandysime jums parduoti keletą tolkinistinės atributikos vienetų, o jūs turėsite galimybę finansiškai paremti TL veiklą :) Atributika numatoma tokia: vasarinės stovyklos marškinėliai, moliniai puodeliai su TL herbu, pakabukai.

Taip pat kviečiame jus pasinaudoti aukcionu ir galimybe parduoti kokių nors gykiškų dalykų. Turite nebereikalingų žaidimų, filmų, knygų, atributikos (nebūtinai tolkinistinių)? Atsivežkite juos į stovyklą arba perduokite mums iš anksto, ir mes juos parduosime. Dėl finansinių dalykų susitarsime asmeniškai.

Rudeninė tolkinistinė stovykla "Šaukštai popiet - kas vyksta, kai Didysis Blogis jau įveiktas?"

Kai Bardas nušovė Smogą, "Hobito" istorija nesibaigė. Žiedo sunaikinimu nesibaigė ir "Žiedų Valdovas". Paskutinis Nūmenoro karalius Sauroną įveikė ir parsiplukdė namo kaip kalinį, bet ir tai nebuvo istorijos pabaiga. Kas vyko vėliau? Apie "Hobitą" ir "Žiedų Valdovą" žino daugelis - Penkių armijų mūšis ir Bilbo grįžimas namo bei kova dėl šaukštelių; Aragorno karūnavimas ir Grafystės išvalymas bei kelionė į Vakarus. O kaip baigėsi Nūmenorui? Kas vyko Ardoje, kai Pirmojo amžiaus pabaigoje buvo įveiktas Morgotas? Su šiomis, o gal ir kitomis, pabaigomis pažindinsimės rudeninėje stovykloje.

Kada? Spalio 9-11 dienomis, penktadienį-sekmadienį
Kur? Kulionyse, namelyje prie Molėtų astronomijos observatorijos ir apylinkėse
Kiek kainuos? Vienos nakvynės kaina - €5, dviejų - €10. Nenakvojantiems kaina €2.
Noriu dalyvauti! Registracijos anketa čia: https://docs.google.com/forms/d/1eHWnJFQs0ISckiFvjst73sMVQF43YRf9OX9UaeKMa10/viewformRegistracija reikalinga tam, kad žinotume, kiek bus nakvojančių ir ar reikia užsakyti antrą namelį.

Kas vyks? Preliminari programa yra tokia:

- Penktadienį po darbų atvykstame ir įsikuriame, o sutemus pradedame naktinį kreivo kino seansą iki kol nusibos/užmigsim.
- Šeštadienį aiškinsimės, kaip buvo garbinamas Morgotas Nūmenore, kovosime dėl Bilbo sidabrinių šaukštukų, paklaidžiosime po paslaptingas apylinkes, seksime sakmes prie laužo, o vakare galėsime pratęsti kino naktį.
- Sekmadienį ryte galėsite įsigyti TL atributikos aukcione.

Programa dar gali keistis. Jei norėtumėte pasiūlyti kažką padaryti, parodyti, papasakoti ar kitaip pristatyti stovyklos metu - parašykite, vietos programoje jums greičiausiai atsiras!

Taip pat, artėjant stovyklai, čia rasite ir detalesnius programos elementų pristatymus.

Lauksime jūsų Kulionyse!