header6

Kviečiame į tryliktąjį TL Gimtadienį!

. Paskelbta Renginiai

Tolkien Lietuvos forumas buvo įkurtas 2003-ųjų pavasarį, taigi šiemet švęsime jau tryliktąjį Gimtadienį! Kaip ir kasmet, kviečiame visus į savaitgalinę išvyką, kurioje visaip tolkinėsime, fantazuosime ir bendrai gerai leisime laiką. Šventės vieta - jau įprasti Kulionys, namelis prie Molėtų astronomijos observatorijos. Gimtadienis vyks balandžio 8-10 dienomis, pagrindinė programa numatoma šeštadienį, balandžio 9-ą:

 

- Penktadienį susirinksime po darbų, tolkinistė Ugnė pasidalins visai šviežiais įspūdžiais ir nuotraukomis iš kelionės po Naująją Zelandiją, pasidarysime šventinę puotą su maisto konkursu.

- Šeštadienį vaikščiosime po apylinkes, diskutuosime apie svarbiausius Viduržemės įvykius ir juos nulėmusias asmenybes, inscenizuosime valų ir Morgoto kovas, šildysimės ir dainuosime prie laužo, apdovanosime gražiausių kostiumų nešiotojus.

- Sekmadienį susitvarkysime ir išsiskirstysime, o TL Draugijos nariai aptars per metus nuveiktus darbus ir artimiausių metų planus Visuotiniame susirinkime.

Dalyvavimo Gimtadienyje kaina - €5 už kiekvieną nakvynę ir €3 organizacinėms išlaidoms padengti. Organizacinio mokesčio nerinksime iš kulinarinio konkurso dalyvių ir iš tų, kurie šeštadienį bus apsirengę fantastiniais kostiumais!

Norite dalyvauti? Labai prašome užsiregistruoti, užpildant šią anketą, kad žinotume, kiek bus nakvojančių ir apskritai dalyvių. Apie savo dalyvavimą paskelbti galite ir Facebook bei Google+ įvykiuose arba forumo gijoje.