header6

Orientacinis žaidimas "Miestas ir technika"

. Paskelbta Renginiai

Ar žinote, kiek urbanistinėje Vilniaus aplinkoje glūdi technikos istorijos paminklų? Daugiau, nei galite pagalvoti! Ruošdamiesi Lituanicon'ui, kuris šiemet, kaip žinia, gana technologinis, kviečiame vilniečius, miesto svečius, fantastus ir ne tik iš arčiau susipažinti su Vilniaus ir visos Lietuvos technikos raida orientacinio žaidimo forma. Konvento organizatoriai drauge su Vilniaus Universiteto studentų istorikų korporacija „Tilia” rugsėjo 10 dieną parengė žaidimą „Miestas ir technika“. 

Žaidimas vyks visame mieste, tad verta pasipildyti savo Vilniečio korteles ar į kuprinę įsimesti mašinos raktelius, tačiau tai – patogumo klausimas; tikrai galėsite išsiversti ir be jų. 

Norinčius dalyvauti prašome registruotis užpildant šią anketą. Galite registruotis asmeniškai arba grupėmis iki keturių žmonių – toks yra didžiausias galimas komandos narių skaičius. Neturintys komandos – nenusiminkite: žaidimo pradžioje jums rasime kompanionų! 

Na, o užsiregistravusius kviečiame šeštadienį dešimtą valandą atvykti prie karaliaus Mindaugo skulptūros, kur komandoms bus duotos instrukcijos ir prasidės žaidimas. Su savimi būtinai turėkite išmaniuosius telefonus ir gerą nuotaiką!

Renginio įvykis Facebook.