header6

Kavinė fantastiška: Pradžia

. Paskelbta Renginiai

Nauji metai - nauja ir fantastika. Devynerius metus gyvavę Tolkinėjimai keičia rūbą, tad 2019-uosius pasitinkame su nauju fantastinių susitikimų, pokalbių ir diskusijų projektu "Kavinė fantastiška". Kasmėnesiniai susitikimai apie įvairiausias fantastines ir fantastiškas temas, nuo mitų iki mokslinės fantastikos, nuo fentezi iki futurizmo, nuo kino iki dailės, nuo žaidimų iki literatūros! Pirmasis susitikimas - jau netrukus.

Fantastika lydėjo žmones nuo pirmojo urvo iki pirmojo kosminio laivo - pakeliui parodydama naujus būdus žvelgti į pasaulį, priversdama žmogų susimąstyti apie jo vietą visatoje ir įkvėpdama naujiems žygiams. Nuo “Gilgamešo epo” iki Ovidijaus “Metamorfozių”, nuo “Tūkstančio ir vienos nakties” iki Dantės “Dieviškosios komedijos”, nuo Franceso Bacono “Naujosios Atlantidos” iki Mary Shelley “Frankenšteino” fantastika padėjo suprasti, kas mes esame, iš kur atėjome, ir kur ruošiamės eiti. 

Sausio 10 dieną laukiame jūsų pirmojoje “Kavinėje fantastiškoje”, kurioje filosofijos doktorantas ir religijotyrininkas Alfredas Buiko pasakos apie fantastinės literatūros priešistorę. Susitinkame "Varioke", A. Jakšto g. 9, 19 valandą.

Facebook įvykis.

Kavinės fantastiškos Facebook puslapis.