header6

Kavinė fantastiška: Superherojų mitologija

. Paskelbta Renginiai

MARVEL/DC visatos. Visuomenės struktūros ir kosmoso dėsningumas bei intergalaktinė politika. Skamba gal ir keistai, bet tokius pačius motyvus galime rasti senovės mituose, jie atkartoja mūsų troškimus ir baimes.

Šios viešos diskusijos metu nagrinėsime MARVEL/DC visatų pagrįstumą ir egzistavimo tikimybę. Dabartinio žmonijos suvokimo rėmuose lyginsime ir vertinsime visatose regimus fizikinius reiškinius, metafizinę ir kosmologijos sampratą. Samprotausime, kokia tikimybė egzistuoti ir išgyventi superherojams/superblogiukams mūsų pasaulyje, tačiau veikiant komiksuose ir kino filmuose matomais dėsniais. Taipogi diskutuosime, kiek šie fantastiniai kūriniai ištikimi savo pasaulio modeliams, bei ar mūsų sąmonė iš tikrųjų yra pajėgi suvokti tai, ką komiksų mitologija demonstruoja. Remsimės žinomomis MARVEL/DC visatomis, nes jos, šiai dienai, yra visiems geriausiai pažįstamos. Tad šių fantastinių pasaulių dėka pasinersime į giliausius sąmonės klodus ir bandysime realizuoti savo mintis filosofiniame pokalbyje.

Diskusiją ves komiksų fanas Valdas Markevičius. Kavinė vyks liepos 18 d., ketvirtadienį, 19 val., „Būsi trečias“ (Totorių g. 18, Vilnius).

Facebook įvykis.