header6

RPGerumas

. Paskelbta Renginiai

Tradiciška, kad artėjant naujiems metams ir šąlant orams – mūsų širdys tik šyla. Šiluma ir džiaugsmu norime su Jumis pasidalinti žaidimų vakare RPGerumas, kuris vyks gruodžio 12 dieną, 18:30 valandą, stalo žaidimų klube „Rikis“ (Šv. Stepono g. 5, Vilnius).

Visiems kartais prireikia pagalbos bei žmogaus, su kuriuo galėtume pasikalbėti, o gilėjant žiemai tamsių dienų pasitaiko kiek dažniau. Todėl vakaro metu rinksime lėšas Jaunimo linija, taip prisidėdami prie šios organizacijos nuostabaus ir reikalingo darbo.

Ateikite pažaisti, pabendrauti, pasidžiaugti kartu ir pasidalinti besibaigiančių metų patyrimais bei optimistiškais planais ateinantiems metams. Kiek daug kauliukų ridenta, kiek daug kauliukų dar riedės. Atriedėkite kartu su kauliukais į RPGerumo vakarą.

Kadangi RPGerumą rengiame labdaros tikslais, prašysime dalyvių paaukoti bent po 5 eurus. Tačiau gerumas skatina gerumą - visi paaukoję daugiau už kiekvieną eurą virš minimalių penkių gaus po kauliuko permetimą savo žaidžiamo žaidimo metu.

Iki pasimatymo!

Facebook įvykis

Registruotis į žaidimus galite čia.