header6

Kavinė fantastiška: invazija

. Paskelbta Renginiai

Žemėje yra niekur kitur visatoje neaptinkamo elemento, paslaptingo ferumo, kurį galima panaudoti daugybėje įdomių įrenginių. Piktieji ufonautronai atskrenda pavergti žmonijos ir kasti šios stebuklingos medžiagos. Milžiniški kosminiai laivai kybo virš Vašingtono, Niujorko, Los Andželo, vienas pasiklydęs nuo Paryžiaus skrenda JAV pusėn. Ką daryti? Kaip gelbėtis? Pirmiausiai reikėtų nusipirkti spragėsių, kokio nesveiko gėrimo ir grožėtis vaizdais ekrane. Jau pirmosios invazijos metu ateiviai nusibaigė nuo bakterijų, vėlesni bandymai irgi baigėsi ne kaip. Kaip gerai, kad jie nemoka naudotis internetu ir kai kuriomis elementariomis žmonių technologijomis, nes kitaip mums būtų riesta. Ir kaip reikėtų surengti efektyvią invaziją į kitą planetą? Kaip kitos planetos primityvius čiabuvius supažindinti su mūsų nuostabia civilizacija?

Kaip derėtų rengti kitos planetos užpuolimą pasakos Eduardas Žemeckis, sėkmingai besimaskuojantis tarp čiabuvių nuo paskutinės invazijos.

Apie ateivių invazijas į Žemę ir žemiečių misijas į kitas planetas – sausio 16 d. 19:00 „Kavinėje fantastiškoje“, „Varioke“ (A. Jakšto g. 9, Vilniuje).

Facebook įvykis.