header6

Vasaros stovykla: Morgoto metai

. Paskelbta Renginiai

Trečiasis amžius, 1636-ieji metai. Vieta: Kardolanas, Pilkapiai

Jau du šimtmečiai praėjo nuo paskutinio Kardolano valdovo žūties, bet dar yra menančių jį ir Karalių liniją. Jie gyvena senojoje sostinėje, Pilkapiuose, ir stengiasi išlaikyti šį Viduržemės kampelį laisvą nuo Priešo jėgų. Šiaurėje Artedainas kariauja su Angmaru, pietuose Gondoras priešinasi Umbaro korsarams ir Rytiečių puldinėjimams. Bent vakaruose ramiau – Brijų ir Grafystę įkūrę draugiški hobitai problemų niekam nekelia.

Bet iš pietų pasiekia nerimą kelianti žinia: maras plinta Pietinėje karalystėje, netrukus turbūt pasieks ir šiaurę. Klastingos Priešo užmačios ar valų rykštė? Kaip bebūtų, išgyventi bus nelengva. O kaip apskritai atrodo gyvenimas Pilkapiuose? Ką ten veikia dūnadanai per dienas, kokias istorijas pasakoja vakarais?

Apie tai kviečiame sužinoti ir patirti Tolkinistinėje vasaros stovykloje, liepos 31 - rugpjūčio 2 dienomis, Asvejos ežero pakrantėje*. Jūsų laukia savaitgalis gamtoje, su sakmėmis prie laužo, žaidimais, kūrybinėmis dirbtuvėmis. Tikslesnės programos laukite stovyklai artėjant.

Stovyklos dalyvio mokestis – 20 EUR. Į kainą įeina maitinimas ir programai reikalingos medžiagos bei įrankiai.

Norinčius dalyvauti kviečiame užsiregistruoti užpildant šią anketą. Vietų skaičius stovykloje ribotas, tad nedelskite!

Facebook įvykis.

Svarbu: dėl šiuo metu pasaulyje siaučiančios pandemijos stovyklos metu gali reikėti laikytis ypatingų saugos taisyklių. Apie jas informuosime artėjant stovyklos datai.

Stovykla skirta įvairaus amžiaus bendraminčiams, dauguma paprastai būna suaugę, bet priimame ir jaunesnius negu 18 metų amžiaus fantastikos mėgėjus.

Vyresni nei 15 metų nepilnamečiai, atvykdami vieni, privalo pateikti raštišką tėvų sutikimą, kad jų vaikas nebus aktyviai prižiūrimas ir bus maksimaliai atsakingas už savo paties saugumą.

Jaunesnius nei 15 metų asmenis privalo lydėti už juos atsakingas pilnametis. Jei lydintis asmuo nėra nepilnamečio tėvas (globėjas), taip pat atvykstant reikia pateikti raštišką tėvų leidimą vaikui dalyvauti stovykloje už jo saugumą visiškai atsakant lydinčiam asmeniui.

* – tiksli vieta bus nurodyta užsiregistravusiems.