header6

Baigtas tolkinistinio serialo filmavimas

. Paskelbta Naujienos

 

Visus šiuos metus beveik nieko negirdėjome apie Amazon kuriamą tolkinistinį serialą. Iš dalies tai suprantama – prasidėjus koronaviruso pandemijai, daugelis tokių produkcijų sustojo ar buvo nukeltos. Naujoji Zelandija kuriam laikui uždarė sienas ir serialo filmavimą teko nutraukti; visgi liepos pradžioje darbai atnaujinti. Bet ir apie juos sulaukėme nedaug žinių, tad buvo ypatingai daug terpės spekuliacijoms. 

Spalį daug atgarsio sukėlė žinia apie Amazon pasamdytą „intymumo koordinatorę“ ir kvietimą aktoriams-statistams, kuriame nurodytas reikalavimas „jaustis komfortabiliai filmuojantis nuogiems“. Ilgą komentarą, apimantį ir turimas (labai menkas) žinias, ir Tolkieno gerbėjų bendruomenės reakcijas, parašė TheOneRing.net korespondentas Quickbeam. Kita įdomybė iš kvietimo statistams – ieškoma „keistai atrodančių“ žmonių. Kuo tai svarbu, ir vėl nežinia.

Spalį duodama interviu nme.com, aktorė Morfydd Clark (būsimoji Galadrijelė) prasitarė, kad tai yra turbūt didžiausias kino ar TV projektas, palyginamas tik su Marvel kinematografine visata.

Gruodžio pradžioje sužinojome apie dar 20 aktorių, bet vėlgi – nebuvo jokių žinių apie jų vaidinsiamus vaidmenis. O štai praeitą savaitę nuskambėjo žinia, jog filmavimo darbai Naujojoje Zelandijoje užbaigti. Spalį serialo režisierius pasidalino žinute, kad jau pasiekta filmavimo pusiaukelė, taigi atrodo logiška, kad filmavimas baigiasi jau dabar. Ir visgi neaišku, ar nufilmuotas pirmas sezonas, ar pirmi du – dar pernai patvirtinta, kad antras sezonas tikrai bus, iš viso šnekama apie penkis. Taip pat kol kas neturime jokio anonso ir net oficialaus serialo pavadinimo. Tad belieka laukti ir tikėtis.

Tolkinistinis serialas turėtų pasirodyti 2021 metais – bet net ir tai tėra gandas.

 

Žymos: serialas Amazon Prime antras amžius