header6

Susipažinkite su Magic: the Gathering

. Paskelbta Renginiai

Magic: the Gathering - populiariausias kolekcinių kortų žaidimas pasaulyje. Įvairiais vertinimais, jį žaidžia nuo 6 iki net 20 milijonų žmonių. Prisijunk prie jų ir tu!

Magic: the Gathering, nors yra vadinamas kortų žaidimu, visiškai nepanašus į įprastomis kortomis žaidžiamus. Tai yra magų kova, kurioje grumiasi jums paklūstantys padarai, laksto burtai, naudojamos galingos relikvijos... Taip pat tai yra strateginis žaidimas, į didžiausius turnyrus sutraukiantis tūkstančius žaidėjų iš viso pasaulio, šimtus tūkstančių pritraukiantis žiūrėti turnyrų transliacijas, o milijonams teikiantis malonumą žaidžiant draugų būryje. Kokį kelią pasirinksite jūs - priklauso tik nuo jūsų pačių.

"Rikyje" Vilniaus Magic: the Gathering žaidėjai renkasi keletą kartų per savaitę, o rugsėjo 15-ą dieną kviečiame prie žaidimų vakaro prisijungti visus susidomėjusius. Patyrę žaidėjai pamokys jus taisyklių, supažindins su žaidimo pasauliu, atsakys į klausimus ir netgi padės susidėti pirmąją kaladę, kuri jums nieko nekainuos!

Veiksmas vyks stalo žaidimų klube "Rikis", Šv. Stepono g. 5, pasažo rūsyje. Renginio įvykis Facebook.