header6

Kas galėjo vaidinti „Žiedų Valdove“?

. Paskelbta Įdomybės

Aktorių, suvaidinusių pagrindinius „Žiedų Valdovo“ veikėjus veidai giliai įsirėžę daugelio fanų atmintyje. Daugelis mūsų, išgirdę vardą Sarumanas, turbūt matome serą Kristoferį, Elrondas iškart asocijuojasi su agentu... tai yra, Hugo Weaving, o Arvena - su Liv Tyler. Bet, kaip ir visuose filmuose, šie aktoriai ne iškart tapo vaidmenų atlikėjais. Kai kurie buvo kviečiami studijos, kiti dalyvavo atrankose. Buvo ir tokių, kurie atsisakė jiems pasiūlytų vaidmenų, ar kurie nesugebėjo įgyvendinti filmo kūrėjų vizijos ir buvo pakeisti. Apie tokius neįvykusius „Žiedų Valdovo“ aktorius rašo tinklalapis Movie Pilot. Ten pristatomos septynios rolės ir kiti galimi jų aktoriai:

1. Gandalfas. Juo galėjo tapti tas pats seras Christopher Lee, kuris visgi tapo Sarumanu. Įdomu, kaip jam būtų sekęsi įkūnyti gerąjį, o ne blogąjį, Išminčių. Taip pat Gandalfu buvo siūloma tapti Džeimsui Bondui - Sean Connery ir Kapitonui Pikardui bei Profesoriui X - Patrick Stewart. Ir vietoj marškinėlių su užrašu "I am Gandalf and Magneto" turėtume marškinėlius su užrašu "I am Gandalf and Professor X" :)

2. Frodas. Juo norėjo tapti Jake Gyllenhaal, fantastikos mėgėjams turbūt geriausiai žinomas kaip Donnie Darko. Ir dar Dominic Monaghan, galiausiai įkūnijęs kitą hobitą - Merį.

3. Boromiras. Į Sean Bean vietą pretendavo žymūs veiksmo filmų aktoriai: Liam Neeson ir Bruce Willis. Man kyla mintis, kad jei kuris nors iš jų būtų tapęs Boromiru, tai pastarasis nebūtų miręs, o pasiimtų Žiedą iš Frodo, nugabentų į Gondorą ir plikomis rankomis (ar ginkluotas šviesos kardu) išguldytų visas Mordoro armijas. For Gondor!

4. Faramiras. Boromiro brolį vaidinti norėjo Orlando Bloom, bet jam studija davė Legolaso rolę.

5. Elrondas. Juo vos netapo legendinis David Bowie. Iš Goblinų karaliaus „Labirinte“ į išmintingąjį puselfį - įdomi transformacija, bet Bowie'ui tikrai įmanoma. "You remind me of the Ring! (What ring?) The Ring with the Power! (What power?) The Power of Mordor! (What door?)" ir taip toliau.

6. Bilbas. Suvaidinti senąjį hobitą kūrėjai kvietė Sylvester McCoy, kurį žinome kaip Radagastą „Hobite“ ir kaip septintąjį Daktarą. Atrodo, aktoriaus ir jo veikėjų charakteriai gana hobitiški, taigi galbūt jis būtų visai tikęs.

7. Aragornas. Šio vaidmens aktorius keitėsi ne kartą. Vienas aktorius - Stuart Townsend (Dorianas Grėjus iš League of Extraordinary Gentlemen) - jau buvo parinktas vaidmeniui, bet vėliau režisieriui pasirodė per jaunas, tad jį pakeitė mums žinomas Viggo Mortensen. Tarp kitų į Aragorno vaidmenį pretendavusių aktorių buvo Nicolas Cage, Vin Diesel ir Russell Crowe.

O kaip jūs manote, kokie kiti aktoriai labai tiktų „Žiedų Valdovo“ veikėjų vaidmenims atlikti?