header6

Antrojo amžiaus istorijos: Elrondas ir jo giminė

Autorius Laiqua . Paskelbta Naujienos

Antrojoje tinklalaidės apie Antrąjį Viduržemės amžių serijoje kalbame apie gerai pažįstamą Elrondą ir jo kiek mažiau žinomą biografiją bei giminę. Klausykite jos Lituanicon tinklalapyje, Spotify arba YouTube.

Turite klausimų apie Tolkieno kūrybą? Rašykite juos mums socialiniuose tinkluose arba el. paštu ir pasistengsime į juos atsakyti ateities serijose!

Fantastiškai Beprotiška: Antrojo amžiaus istorijos

Autorius Laiqua . Paskelbta Naujienos

Fantastiškai Beprotiška sugrįžta! Pernai prasidėjęs Lituanicono podcastas šią vasarą neria į Viduržemę. Tiksliau – jos Antrąjį amžių, kuriame vyks artėjančio serialo "The Lord of the Rings: The Rings of Power" veiksmas. Kas gi tas Antrasis amžius ir ką Tolkienas yra apie jį rašęs? Apie tai kalbame pirmoje naujo sezono serijoje. Tolesnėse serijose supažindinsime jus su gerai pažįstamais ir menkai girdėtais veikėjais, vietomis ir įvykiais, iš kurių susideda Antrojo amžiaus paveikslas.

Žiedų valdovo filmų maratonas

Autorius Laiqua . Paskelbta Naujienos

Belaukiant Kalėdų ir dovanų po eglute, „Forum Cinemas“ ir kino blogeriai „Pasiklydę ekrane“ nusprendė nustebinti kino mėgėjus šiek tiek anksčiau, gruodžio 12 dieną dovanodami stulbinantį reginį kine – „Žiedų valdovo“ trilogijos maratoną.

Maratonas vyks visuose „Forum Cinemas“ kino teatruose, o Vilniaus ir Kauno žiūrovų lauks specialūs seansai su rėmėjų įsteigtais prizais, pokalbiais ir garbingais svečiais.

Įdomu dar ir tai, jog žiūrovai galės pamatyti filmus visiškai naujame pavidale – 4K raiška. Tai suteiks dar daugiau įspūdžių ir žymiai geresnį efektą ekrane.

Daugiau informacijos rasite ir bilietus įsigyti galite „Forum Cinemas“ tinklalapyje

Baigtas tolkinistinio serialo filmavimas

Autorius Laiqua . Paskelbta Naujienos

 

Visus šiuos metus beveik nieko negirdėjome apie Amazon kuriamą tolkinistinį serialą. Iš dalies tai suprantama – prasidėjus koronaviruso pandemijai, daugelis tokių produkcijų sustojo ar buvo nukeltos. Naujoji Zelandija kuriam laikui uždarė sienas ir serialo filmavimą teko nutraukti; visgi liepos pradžioje darbai atnaujinti. Bet ir apie juos sulaukėme nedaug žinių, tad buvo ypatingai daug terpės spekuliacijoms.