header6

TL Draugija

Tolkien Lietuva – 2003 m. pavasarį susibūrusi Dž. R. R. Tolkino gerbėjų bendruomenė. Pradžioje veikla apsiribojo diskusijomis virtualybėje, tačiau greitai pradėjome susitikinėti gyvai, organizuoti įvairius renginius... Metams bėgant, išaugome į jau visai nemažą būrį labai įvairių tolkinistų. Vis dar kartais vadinamės "forumu" ir "forumiečiais", bet tai tėra senų laikų palikimas.

"TL Draugija" – tai oficiali organizacija, kurią įkūrėme 2009 m. rudenį, kad galėtume lengviau įgyvendinti kai kurias didesnes idėjas. Asociacija šiuo metu vienija apie 20 narių, tačiau norint dalyvauti mūsų veikloje ar prie jos prisidėti, tapti nariu nereikia – mūsų renginiai visada atviri visiems norintiems.

Šiuose puslapiuose rasite šiek tiek informacijos apie įvairiapusę mūsų veiklą. "Renginiuose" pristatomi artėjantys įvykiai, o "Galerijoje" – kai kurių jų nuotraukos. Tradiciniai renginiai kiek plačiau aprašyti "Veiklos" skiltyje, tuo tarpu "Metraštyje" glaustai aprašyti visi praėję susitikimai, kelionės ir kiti įvykiai. "Kūrybos" skiltyje rasite mūsų bendruomenės narių piešinių, fotografijos, poezijos ir mūsų dainuojamų dainų tekstų.

Mūsų veikla – įvairi, o žmonės – dar įvairesni. Bendruomenėje sutiksite muzikantų, istorikų, ekonomistų, fizikų, biochemikų ir kitų profesijų atstovų, o pomėgiai ir hobiai – dar platesni. Tolkinas ir jo kūryba – tik vienas (tegu ir pagrindinis) mus vienijantis bruožas. Jeigu norite susipažinti – užsukite, priimame visus! O jei jums mūsų veikla patinka – galite skirti dalį sumokėto pajamų mokesčio.