header6

Parama

Paremkite mūsų veiklą!

Mūsų veiklos kryptys – labai įvairios. Kai kurios – rimtai tolkinistinės, kitos – visaip kitaip fantastinės. Organizuojame Kavinę fantastišką, Fantastinių knygų klubą, RPG namelius, Lietuvos fantastikos konventą Lituanicon'ą... Beveik visi mūsų renginiai yra arba nemokami, arba kainuoja tiek, kiek reikia pagrindinėms išlaidoms padengti. Tad labai džiaugiamės bet kokia parama – mūsų veiklą paremti galite ir jūs!

Kaip tai padaryti?

Galite pervesti bet kokią sumą per Paypal sistemą.

Galite mums pinigus pervesti ir tiesiogiai į banko sąskaitą nr. LT427044060007479400. Mokėjimo paskirtyje aiškiai nurodykite, jog tai yra parama.

Taip pat, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, kiekvienas dirbantis žmogus gali pervesti iki 1,2% pajamų mokesčio bet kokiai pasirinktai institucijai, turinčiai paramos gavėjo statusą. Tai visai nesudėtinga – tereikia kasmet iki gegužės pirmos dienos užpildyti VMI formą FR0512. Tą galite padaryti dėl VMI Deklaravimo savitarnos sistemą; jums tereikia naudotis elektroninės bankininkystės paslauga arba turėti savo elektroninį parašą. Tada eikite čia ir sekite nurodymus.

"TL Draugijos" rekvizitai, kurių jums prireiks, pildant formą, yra šie:
Gavėjo pavadinimas: Asociacija "TL Draugija"
Gavėjo kodas: 302445265
Bankas: AB SEB Bankas
Sąskaitos nr.: LT427044060007479400

Jei reikia detalesnės informacijos, jos rasite forume. Jei vis dar kyla klausimų – nebijokite Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. el. paštu.

Galite mus paremti ir kitais būdais. Jei norite tai padaryti – Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. el. paštu.

Kam naudojame surinktus pinigus?

Parama, gaunama iš 1,2% (iki 2020 m. – 2%) pajamų mokesčio, sudaro didžiąją mūsų įplaukų dalį; likę pinigai ateina iš nario mokesčio. Juos naudojame:

- Sumokėti už tinklalapio išlaikymą;
- Padengti kai kurių renginių organizavimo ar vietos jiems nuomos išlaidas;
- Reklaminei medžiagai - skrajutėms, renginių plakatams;
- Tolkinistinei bibliotekai papildyti.

Veiklos ataskaitos

Nuo 2018 m. kasmet teikiame veiklos ir finansų ataskaitas Registrų centrui. Su jomis susipažinti galite Centro tinklalapyje, taip pat ir mūsų tinklalapyje:

- 2017 m. veiklos ataskaita, finansinė ataskaita ir jų aiškinamasis raštas.
- 2018 m. veiklos ataskaita, finansinė ataskaita ir jų aiškinamasis raštas.
- 2019 m. veiklos ataskaita, finansinė ataskaita ir jų aiškinamasis raštas.

Iš anksto dėkojame už paramą!