header6

RPGerumas

Autorius Laiqua . Paskelbta Renginiai

Stalo vaidmenų žaidimai gali būti ne tik smagūs, bet ir kažkam naudingi - kviečiame vasario 24 dieną 13  val. prisijungti prie RPGerumo popietės VILNIUJE Rikyje ar Game Inn, KAUNE RPG House ir World of Games, Klaipėdoje Lapės bare ir Druskininkuose Tech Spa!

Tolkinėjimai: Dvi tvirtovės 8-9

Autorius Laiqua . Paskelbta Renginiai

Tolkinėjimuose kas mėnesį skaitome ir susirinkę aptariame svarbiausią J.R.R. Tolkieno veikalą - "Žiedų valdovą".

Vasarį skaitome ir aptariame 8-9 "Dviejų tvirtovių" skyrius "Kelionė į Izengardą" ir "Griuvėsiuose".

Fantastinių knygų klubas: Darbuotojai

Autorius Augustas . Paskelbta Renginiai

XXII amžius, kosmoso tolybės. Šešiatūkstantojo laivo įgulą sudaro žmonės ir žmogonai, vieni – gimę ir mirsiantys, kiti – sukurti ir nemirtingi. Įprastinė laivo rutina ima trūkinėti, kai iš Naujai Atrastosios planetos parsigabenama keistų kitakilmių objektų. Objektai ima veikti ir žmones, ir žmogonus, sukelia norą rūpintis jais, neįprastus juslinius potyrius, šilumos ir intymumo ilgesį ir nostalgiją Žemei, vienų matytai, kitų – ne. Kai abiejų grupių nariai pradeda kvestionuoti gyvenimą, darbą, mirtį ir nemirtingumą, įvykiai laive darosi nekontroliuojami.

Šiuolaikinės danų autorės Olgos Ravn knygą sudaro objektų poveikį darbui tyrusio Komiteto surinkti 99 įgulos narių liudijimai, persmelkti įvairiausio ilgesio ir suskambantys nelyg keistas, jaudinantis choras, judantis neišvengiamos tragedijos link. Kritikuodamas darbo valdomą gyvenimą ir produktyvumo logiką, romanas Darbuotojai jautriai ir šiurpiai narsto, ką emociškai ar ontologiškai reiškia būti žmogumi.

Susitinkame pasikalbėti apie Darbuotojus vasario 28 d. 19 val. internete!

 

 

Kavinė fantastiška. Gidas po stalo vaidmenų žaidimus

Autorius Laiqua . Paskelbta Renginiai

Vasario mėnesio Kavinės fantastiškos susitikime laukia paskaita skirta susipažinimui su stalo vaidmenų žaidimais. Stalo vaidmenų žaidimai (RPG) – tai ne tik kauliukai ir taisyklės; tai pirmiausia yra istorijų pasakojimas, kur kiekvienas dalyvis yra ir kūrėjas, ir pasakotojas, ir herojus.

Kavinė fantastiška. Kosminių karų tikrovė

Autorius Laiqua . Paskelbta Renginiai

Žvaigždžių karai galbūt prasidės dar negreitai, bet karai kosmose jau dabar yra realūs. Mykolo Romerio universiteto lektorius dr. Tomas Marozas papasakos apie priešpalydovinius ginklus šiuolaikiniuose konfliktuose, apie jų panaudojimo galimas pasekmes bei tai, ar tarptautinė teisė geba tai reguliuoti. Tomas rudenį apsigynė disertaciją, kurioje gvildeno palydovų puolimo legitimumo temą.

Kavinė vyks sausio 25 dieną, ketvirtadienį, pradžia - 19 val. Transliaciją žiūrėkite per FB Live.

Facebook įvykis.