header6

Reportažas iš Oksfordo

Autorius Laiqua . Paskelbta Klajonės

2004 metų vasarą forumietis Alatar lankėsi Oksforde - Tolkino mieste. Siūlome paskaityti trumpą reportažą iš šios kelionės.

---

Kas po Viduržemę keliauja, kas ją atrasti bando Lietuvoje, o kam gera ir namuose skaityti - visi kažką darė, tai nusprendžiau ir aš. Turėjau neblogą progą aplankyt vieną vietą. Ji mane jau nuo kelionės pradžios tiesiog viliojo… traukė nepaaiškinama virve prie savęs… gundė užsukt.

Viduržemis Gdanske

Autorius Laiqua . Paskelbta Klajonės

2005 metų vasario 21 - balandžio 18 dienomis Gdanske buvo eksponuojama paroda „Tolkino pasaulis“. Mūsų forumietė Gilthoniel į ją nuvyko ir parsivežė įspūdžių, kuriuos surašė čia.

---

Labai atšiaurų, bet saulėtą pavasario rytą aš stovėjau Gdansko senamiesty, Ilgojo Turgaus gatvėje.

Naujoji Zelandija – Viduržemės gimtinė

Autorius Agronomas . Paskelbta Klajonės

2004-aisiais metais mūsų forumietė Gilthoniel nukeliavo į tolimąją Naująją Zelandiją aplankyti mūsų pasaulio Viduržemės. Kaip jai sekėsi ieškoti „Žiedų Valdovo“ filmavimo vietų ir ką dar gražaus pamatė, skaitykite šiame tekste.

---

„Ten orkai ir kalbantys medžiai, žaliuojančios pievos ir šuoliuojantys raiteliai, žibantys urvai ir balti bokštai, auksinės salės, žiaurūs mūšiai ir nuostabūs laivai...“ – taip JRRT įsivaizdavo savo pasaulį – Viduržemę, o aš, nusileidusi Naujojoje Zelandijoje, pasijutau ne kur kitur, kaip tik ten.