header6

Fantastika ar realybė? Laimėk knygą Knygų mugėje!

. Paskelbta Renginiai

Tobulėjantis dirbtinis intelektas jau greitai pralenks žmones ir užvaldys pasaulį. Nebent spėsime pabėgti į Marsą, kur po dešimties metų turėtų pradėti augti kolonijos. O gal viską pakeis pandemija, nusinešianti milijardų žmonių gyvybes ir sugriausianti mūsų civilizaciją? Scenarijai, kurie skamba tarsi fantastinių kūrinių siužetai, vis dažniau aptariami ir realybėje.

Manote, kad atskirti fantastiką nuo realybės lengva? Kviečiame išbandyti jėgas Vilniaus knygų mugėje ir laimėti puikių prizų - fantastinių knygų! Jums tereikės atsakyti į dešimt klausimų - pasakyti, ar pateiktas teiginys yra (vis dar) fantastika, ar (jau) realybė.

Susitikime Bibliotekų erdvėje ketvirtadienį 16-19 val. ir šeštadienį 17-20 val.

Pasukti galvas kviečia Kavinė fantastiška - nuo 2019 metų veikiantis fantastikos salonas. Kas mėnesį vykstančiuose susitikimuose fantastikos mėgėjai, mokslininkai ir kiti specialistai gvildena fantastiką iš įvairių požiūrio taškų ir parodo, kad ji dažnai yra arčiau realybės, nei galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Nuo dinozaurų kaulų dėlionių iki medicininių tyrimų, nuo kosminių skrydžių iki Lietuvos praeities - fantastikos galima rasti visur.

Facebook įvykis.