header6

Vasaros stovykla: Earendilis

. Paskelbta Renginiai

Pirmasis Saulės ir Mėnulio amžius eina į pabaigą. Žlugus galingosioms elfų karalystėms, niekas nebegali pasipriešinti Tamsos valdovo Morgoto galybei. Paskutinis išsigelbėjusių elfų ir žmonių prieglobstis – Siriono upės žiotys toli pietuose. Ten auga vaikas, pakeisiantis pasaulio likimą – Earendilis, žmogaus Tuoro ir elfės Idrilės sūnus. Jis taps jūrininku ir pasieks prieš šimtmečius paslėptą Valinorą, kur gyvena dieviškieji valarai, vieninteliai galintys įveikti Morgotą.

Apie istoriją, kuri davė pradžią visam Viduržemės legendariumui, kviečiame sužinoti Tolkinistinėje vasaros stovykloje, liepos 23-25 dienomis, Aukštaitijos nacionaliniame parke*. Jūsų laukia savaitgalis gamtoje, su sakmėmis prie laužo, žaidimais, kūrybinėmis dirbtuvėmis. Tikslesnės programos laukite stovyklai artėjant.

Stovyklos dalyvio mokestis – 20 EUR. Į kainą įeina maitinimas ir programai reikalingos medžiagos bei įrankiai.

Norinčius dalyvauti kviečiame užsiregistruoti čia. Vietų skaičius stovykloje ribotas, tad nedelskite!

Svarbu: dėl šiuo metu pasaulyje siaučiančios pandemijos stovyklos metu gali reikėti laikytis ypatingų saugos taisyklių. Apie jas informuosime artėjant stovyklos datai.

Stovykla skirta įvairaus amžiaus bendraminčiams, dauguma paprastai būna suaugę, bet priimame ir jaunesnius negu 18 metų amžiaus fantastikos mėgėjus.

Vyresni nei 15 metų nepilnamečiai, atvykdami vieni, privalo pateikti raštišką tėvų sutikimą, kad jų vaikas nebus aktyviai prižiūrimas ir bus maksimaliai atsakingas už savo paties saugumą.

Jaunesnius nei 15 metų asmenis privalo lydėti už juos atsakingas pilnametis. Jei lydintis asmuo nėra nepilnamečio tėvas (globėjas), taip pat atvykstant reikia pateikti raštišką tėvų leidimą vaikui dalyvauti stovykloje už jo saugumą visiškai atsakant lydinčiam asmeniui.

* – tiksli vieta bus nurodyta užsiregistravusiems.

Facebook įvykis.