header6

Dvyliktasis Tolkien Lietuvos gimtadienis

. Paskelbta Renginiai

12-asis TL Gimtadienis vyks balandžio 10-12 d. Pagrindinė programa, kaip ir įprasta - šeštadienį.

Veiksmo vieta - Kulionys; Molėtų observatorijos apylinkės.

Kaip ir visada už nakvynę reiks susimokėti. Šį kartą nuomosime tik vieną namelį, o visus netelpančius glausime slidininkų namelyje arba observatorijos pagrindiniame pastate. Nakvynė namelyje kainuos:

4 EUR - vienai nakčiai;
8 EUR - dviem naktim.
Nenakvojantieji bus apmokestinti simboliniu 2 EUR mokesčiu.

Programa, kasmet laisvėjanti, laisvės ir toliau. Esant dideliam norui galima netgi paskaita (tokį norą reiktų garsiai paskelbti), o tokiam norui nesant galima bus ramiai pasivaikščioti, pasijuokti draugų būryje, ar pasidainuoti prie laužo. Tačiau! galit būti ramūs - savęs linksminti ir blaškyti nebūsite įpareigoti. Šeštadienį Jūsų lauks... KaŽiKaS... Atvažiuokit ir sužinosit Kas!

Be to, daugelį metų prie TL bendruomenės gimtadienio programos kviečiami prisidėti visi dalyviai. Jei norite Gimtadienyje kažką parodyti, nuveikti, papasakoti ar kitaip pasireikšti - rašykite! Arba čia, arba asmeniškai mums (feisbuke arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.). Beje, pasiūlymas nėra įsipareigojimas - jei turite gerą idėją, bet patys nenorite ar negalite jos įgyvendinti, irgi rašykite, gal atsiras galinčių.