header6

Kavinė fantastiška: Metavisata – tik žaislas, ar kažkas rimčiau?

. Paskelbta Renginiai

Metavisatos šiandien pilna žiniose: nuo Facebook persivadinimo iki netylančių pažadų apie naują – įdomesnę ir patrauklesnę – realybę. Tačiau tarp visų šių pažadų lieka neaišku, kodėl ji tapo nauju technologijų kompanijų raktažodžių ir kas iš viso to mums – kasdieniams technologijų vartotojams.

Tad pamėginsime nubrėžti kelią nuo šiandienos metavisatos užuomazgų, tokių kaip Fortnite ir Roblox, iki ateities vizijų, skirtingų jos raidos idėjų bei pamėginsime išsiaiškinti, ką gi žmonės metavisatoje veiks visą dieną. Taip pat aptarsime metavisatos sąsajas su kitomis šiandienos tendencijomis, ypač – duomenų naudojimui ir automatizacijai. O galiausiai atsakysime į turbūt patį svarbiausią klausimą – kodėl jūs sumokėtumėte daugiau nei $4000 už virtualią rankinę vienoje iš metavisatos platformų.

Po metavisatą susitikime vedžios dr. Ignas Kalpokas, VDU Viešosios komunikacijos katedros docentas ir Future Media and Journalism magistro programos vadovas.

Kavinė fantastiška vyks sausio 6 dieną, ketvirtadienį. Pradžia – 19 val. Renginys vyks virtualiai, bus transliuojamas per FB Live.

Facebook įvykis.