header6

Tolkinistinė rudens stovykla: Galia

. Paskelbta Renginiai

Ką Tolkieno sukurtame pasaulyje reiškia "galia"? Kaip galia perkeliama į žiedus? Kokių galių žiedai suteikia juos nešiojantiems? Šiuos ir panašius klausimus gvildensime rudeninėje stovykloje! Pažadame, kad joje klausysimės ne tik Power metal.
 
VIETA: kaimo turizmo sodyba netoli Aukštadvario (tiksli vieta bus nurodyta užsiregistravus).
LAIKAS: rugsėjo 23-25 dienomis.
KAINA: Rekomenduojamas stovyklos dalyvio mokestis - 40 EUR, tačiau jei negalite tiek skirti – nieko tokio, prisidėkite pagal galimybes. Į kainą įeina sodybos nuoma, bendros vakarienės ir programai būtini dalykai.
REGISTRACIJA: Norinčius dalyvauti kviečiame užsiregistruoti. Vietų skaičius stovykloje ribotas, tad nedelskite!
ATVYKIMAS: Atvykti galima autobusu iki Stakliškių (vykstant iš Vilniaus pusės) arba iki Jiezno (vykstant iš Kauno pusės), iš ten paimsime. Važiuojančius automobiliais kviečiame kooperuotis ir pasiimti bendrakeleivių.
PROGRAMA: jau netrukus.
 
Stovykla skirta įvairaus amžiaus bendraminčiams, nors dauguma paprastai būna suaugusieji, bet priimame ir jaunesnius negu 18 metų amžiaus fantastikos mėgėjus.
Vyresni nei 15 metų nepilnamečiai, atvykdami vieni, privalo pateikti raštišką tėvų sutikimą, kad jų vaikas nebus aktyviai prižiūrimas ir bus maksimaliai atsakingas už savo paties saugumą. Jaunesnius nei 15 metų asmenis privalo lydėti už juos atsakingas pilnametis. Jei lydintis asmuo nėra nepilnamečio tėvas (globėjas), taip pat atvykstant reikia pateikti raštišką tėvų leidimą vaikui dalyvauti stovykloje už jo saugumą visiškai atsakant lydinčiam asmeniui.
 
Iki pasimatymo stovykloje!
Daugiau informacijos facebook.