header6

J.R.R.Tolkieno protmūšis „Žiedų žinovas“

. Paskelbta Renginiai

Rugsėjo 9 d. (penktadienį) Vilniuje vyks pirmasis Lietuvoje Johnui Ronaldui Ruelui Tolkienui ir jo kūrybai skirtas protmūšis.

🧙‍♂️🧝‍♀️🧌💍⚔️📖

Ateikite!

Protmūšis vyks bare „Juoda/Raudona“ (A.Vienuolio g. 4), jo pradžia – 19 val. Protmūšis bus fantastinių idėjų ir kūrybos festivalio „Lituanicon XXXIII: Miestas“ dalis ir taps įžanga į pagrindinę festivalio programą, kuri vyks rugsėjo 10 d.

📣Dalyvių lauks 50 klausimų. Jie apims viską, kas susiję su Tolkienu ir jo pasauliu – „Žiedų valdovą“, „Hobitą“, pagal knygas sukurtus filmus, paties JRRT biografiją ir taip toliau. 🧙‍♂️🧝‍♀️📚

Bus 📜tekstinių, 📺vaizdinių, 🎵muzikinių klausimų. Klausimai bus „protmūšiški“ – su užuominomis. Tai reiškia, kad daugeliu atvejų atsakymus galėsite išmąstyti net ir tiksliai jų nežinodami.

🖤Protmūšis bus subalansuotas visiems mylintiems Tolkieno pasaulį – ne tik didžiausiems gerbėjams, bet visiems, kuriems patinka rašytojo knygos ar pagal jas sukurti filmai. Galbūt visas knygas esate perskaitę po 5 kartus ir esate Tolkieno geek‘as, galbūt esate matę tik filmus, o knygų net nevartėte – bet kuriuo atveju kažką sau čia ras kiekvienas. Iš žaidimo išeisite sužinoję šūsnį įdomybių apie „Žiedų valdovo“ pasaulį ir jo kūrėją bei gerai praleidę laiką.

🧠Klausimų kūrėjai – Ugnius Antanavičius ir Dovydas Skarolskis.

✔️Komandas registruokite el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Registruodamiesi nurodykite komandos pavadinimą ir preliminarų komandos narių skaičių.

✔️Protmūšio kainą nustatysite jūs patys – kiek sumokėsite, tiek bus gerai. 50 proc. už protmūšį surinktų pajamų bus skiriama Ukrainai, organizacijai „Blue/Yellow“ 💙💛

Facebook įvykis.