header6

Fantastinių knygų klubas: The Way of Kings

. Paskelbta Renginiai

Kovo mėnesį skaitome Brandon Sanderson romaną The Way of Kings.

Rošaro pasaulyje nuolat kyla itin galingos audros, todėl tiek gamta, tiek žmonių civilizacija prisitaikiusi išgyventi gamtos stichijas.

Dešimt pašventintų Švytinčiųjų riterių ordinų žlugo prieš keletą šimtmečių, tačiau išliko jų mistiniai kardai ir šarvai, kurie paprastus žmones paverčia beveik nenugalimais kariais. Žmonės yra pasiruošę už šiuos ginklus atiduoti karalystes ar pradėti karus.

Suskeldėjusiose lygumose vyksta karas, kuriame dešimt kariuomenių kovoja su vienu priešu. Vergas Kaladinas, kuris skalpelį iškeitė į ietį, yra priverstas kovoti šiame beprasmiškame kare ir daro viską, kad apsaugotų savo bendražygius. Vienai iš tų armijų vadovauja Dalinaras Kholinas, kuris, kaip ir jo brolis, buvęs karalius, žavisi senoviniu tekstu, vadinamu „Karalių kelias“. Tačiau, kai jį aplanko praeities ir Švytinčiųjų riterių vizijos, jis pradeda abejoti savo sveiku protu.

Kitapus vandenyno jauna moteris Šalan nori mokytis pas žymią mokslininkę ir eretikę, Dalinaro dukterėčią Jasnah, kuri tyrinėja Švytinčiųjų riterių paslaptis. Nors Šalan nuoširdžiai trokšta žinių, ji turi ir slaptų savanaudiškų motyvų.

Ištark senovinę priesaiką:

Gyvenimas, o ne mirtis.
Stiprybė, o ne silpnumas.
Kelionė, o ne tikslas.

Ir žmonėms bus grąžinti šarvai, kuriuos jie kadaise dėvėjo.

Švytintieji riteriai turi vėl stoti į kovą.

„Karalių kelias“ – pirmoji Brandono Sandersono epinės sagos „Audrų archyvai“ dalis.
Pasimatyme virtualiai paskutinį Kovo antradienį, 28 dieną, 19 valandą.


Daugiau informacijos rasite čia: https://discord.gg/xzdDx6frsW, o Facebook įvykis čia.