header6

Fantastinių knygų klubas: „Blindsight“

. Paskelbta Renginiai

Blindsight arba "Aklas žvilgsnis" yra kanadiečio autoriaus Peterio Wattso mokslinės fantastikos romanas. Jame autorius puikiai perteikia nežinomybės, svetimo baimę, bei nagrinėja žmogaus ir technologijų sąveika biologinu, psichologiniui ir moraliniu aspektu.
Praėjo du mėnesiai nuo tada, kai daugybė nežemiškų objektų lyg krintančių žvaigždžių lietus sudegė žemės atmosferoje. Po šio pradinio kontakto sekė tyla - kol apleistas kosminis zondas išgirdo šnabždesius iš tolimos kometos. Ten kažkas kalba, bet ne su mumis. Ką turėtume siųsti susitikti su ateiviais, kai ateiviai nenori susitikti?
Į šią misijai išrenkama neeilinė įgula: lingvistas, turintis daugialypės asmenybės sutrikimų, ir biologas, kuris yra taip sujungtas su technika, kad nejaučia savo kūno. Karys pacifistas ir vampyras, kurį iš kapo prikėlė paleogenetikos mokslas. Ir galiausiai interpretuotoją tarp žemės ir šios kiestuolių komandos, kuris dar vaikystėje prarando savąjį “aš”. Jie pasiunčiami į Saulės sistemos pakraštį, sekti nežemiškos kilmės signalą ir bandyti išsiaiškinti ateivių siekius. Tačiau ar tai įmanoma?

Pasimatyme virtualiai paskutinį Balandžio antradienį, 25 dieną, 20 valandą.

Daugiau informacijos rasite discord arba facebook platformose