header6

Fantastinių knygų klubas: Atėjūnas

. Paskelbta Renginiai

“Niekada nežinai, kur tavęs tyko sėkmė. Šiuo klausimu galiu konsultuoti kaip specialistas. Pirmuosius dvidešimt devynerius savo gyvenimo metus buvau klasikinis nevykėlis. Savo nesėkmėms žmonės linkę ieškoti (ir surasti) pačių įvairiausių pasiteisinimų. Man nereikėjo net vargintis: priežastis buvo aiški. Nuo kūdikystės negalėjau miegoti naktimis. Užtai saldžiai parpdavau rytais, o juk žinoma, kad šiuo paros metu, lyg tyčia, dalijama sėkmė.

Mano įprotis, trukdantis harmoningai susilieti su sociumu, kaip ir derėjo laukti, laikui bėgant dar labiau išsikerojo. Tačiau tuomet, kai jau buvau galutinai patikėjęs, kad tokiam nepataisomam „pelėdai“ nėra jokių prošvaisčių pasaulyje, kuris priklauso „vieversiams“, sutikau serą Džufiną Chali.

Iš jo malonės atsidūriau kaip įmanoma toliau nuo namų ir gavau darbą, idealiai atitinkantį mano gebėjimus ir ambicijas: tapau Echo miesto Mažosios slaptosios paieškos kariuomenės Garbiojo Viršininko Naktiniu Veidu.“

Rugpjūčio mėnesį skaitome Makso Frajaus „Atėjūną“ – istoriją apie nevykėlį keistuolį Maksą, kuriam pavyksta patekti į kitą, magišką pasaulį, susipažinti su žavingais veikėjais ir patirti daug nuotykių. „Atėjūnas“ - kerinti, žaisminga, pagavaus humoro, intelektuali, paslaptinga, žavinga, linksma, sapniška, nuotykinė knyga, kuri nepalieka abejingų. Tad į šį, pagal Sigutę Ach „elegantiškai paprastą, rafinuotai juokingą ir pavojingai užburiantį“ pasaulį kviečiame prisijungti ir jus.

Pasimatome virtualiai paskutinį rugpjūčio antradienį, 29 dieną, 19 valandą.

Daugiau informacijos rasite discord platformoje arba facebook įvykyje.