header6

Fantastinių knygų klubas: Siegfried Immerselbe atsijaunina

. Paskelbta Renginiai

Lapkritį skaitome Igno Šeiniaus tarpukariu išleistą mokslinės fantastikos romaną „Siegfried Immerselbe atsijaunina“ – tai ankstyva, pranašiška ir satyriška polemika su Hitlerio Vokietijoje gimstančia nacizmo ideologija.

Tai istorija apie romano pagrindinį veikėją Siegfriedą Immerselbe – Miuncheno „Naujojo Antropologijos Muziejaus“ direktorių, antropologijos profesorių, nacionalizmo ir rasizmo šalininką, kuris neplanuotos operacijos metu gauna dozę jaunos žydės hormonų, kurie pakeičia pagrindinio veikėjo mąstyseną, vertybes, tikėjimą.

Knyga patiks ir įtrauks savo idėja, požiūriu ir stebinančiu mokslinės fantastikos pavyzdžiu, parašytu tarpukario Lietuvoje. Ne veltui tarpukario Lietuvos istoriją tyrinėjantis mokslų daktaras Audrius Dambrauskas teigia: „Šeiniaus romanas toli gražu nėra pirmasis mokslinės fantastikos pavyzdys Lietuvoje, tačiau jį būtų galima laikyti pirmuoju pripažinto, profesionalaus rašytojo sukurtu šio žanro kūriniu šalyje“. Susitikime pats Audrius mums ir papasakos apie šį romaną.

O susitikti šįsyk bus galima ir gyvai, ir virtualiai. Tiksliau susitkimo vietą paskelbsime netrukus.

Daugiau informacijos - Discord platformoje.

Facebook įvykis.