header6

Tolkinistinė vasaros stovykla: Ardos herojai

. Paskelbta Renginiai

Dešimtą vasarą iš eilės jus kviečia tolkinistinė vasaros stovykla! Ir vėl gyvensime palapinėse, filksinguosime prie laužo, žaisime žaidimus, kursime ir meistrausime, klausysimės pasakojimų ir legendų... O šių metų Stovyklos tema - ypač tinkama legendoms: Ardos herojai. Viskas apie didvyrius ir didmoteres, jų žygdarbius, kuriuos apdainuoja dainiai prie laužų ir valdovų menėse, kurių atvaizdai kabo Rivendele ir Minas Tirite, apie kuriuos kažką girdėjo net hobitų vaikučiai.

Ko galite tikėtis Stovyklos programoje:

- Trečiadienį vakare eisime laimės ieškoti ir klausysimės pasakojimų apie herojus ir jų ginklus;
- Ketvirtadienį aiškinsimės, kas yra herojai, kuo jie ginkluoti ir kaip keliauja po pasaulį, o vakare - dar istorijų prie laužo;
- Penktadienį susipažinsime su herojų pagalbininkais, kursime giminių relikvijas ir kitokius artefaktus;
- Šeštadienį herojų lauks jų verti iššūkiai, baisingi priešai ir dainų verti žygiai;
- Sekmadienį - herojų pusryčiai.
- Ir dar visokių kitų malonių dalykų: dainų prie laužo, maudynių ežeruose, klajonių po aplinkinius miškus...

Stovyklos kaina:
- Vienos dienos dalyvavimo kaina - 5 EUR. Į kainą įeina maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė), vietos stovyklavietėje nuoma, organizacinės išlaidos. Taigi jei dalyvaujate visoje stovykloje (nuo trečiadienio vakaro iki sekmadienio dienos), kaina bus 20 EUR.
- Jei norite, galėsite nakvoti viename iš observatorijos namelių. Tada prie kainos prisidės papildomi 6 EUR už kiekvieną naktį. Vietų skaičius nameliuose - ribotas.
- Naujiena, ko dar stovyklose nebuvo: galėsite įsigyti marškinėlius su TL logotipu vienoje pusėje ir stovyklai skirtu piešiniu kitoje. Kaina - 8 EUR. Marškinėlių maketą pamatysite jau netrukus :)

Registracijos formą rasite čia. Registruotis galima iki liepos 27-os dienos, pirmadienio.